A1 Seviye

Ich heiße Mila

Ich heiße Mila, A1 seviyesine uygun bir okuma parçasıdır.

Ich heiße Mila

Hallo! Ich heiße Mila. Ich bin 12 Jahre alt. Ich bin eine Schülerin und ich gehe in die 6. Klasse. Ich wohne in einer kleinen Stadt namens Duisburg. Ich habe blonde und lange Haare. Meine Augen sind blau.

Mein Vater heißt Thomas und ist Arzt. Meine Mutter heiβt Emily und ist Krankenschwester. Ich habe einen Bruder. Sein Name ist Finn. Er ist ein Schüler und geht in die neunte Klasse. Ich habe eine kleine Katze namens Lila.

Benim Adım Mila

Merhaba, benim adım Mila. 12 yaşındayım. Öğrenciyim ve 6. sınıfa gidiyorum. Duisburg adında küçük bir kasabada yaşıyorum. Sarı ve uzun saçlarım var. Gözlerim mavi.

Babamın adı Thomas ve kendisi bir doktor. Annemin adı Emily ve o bir hemşire. Benim bir erkek kardeşim var. Adı Finn. Dokuzuncu sınıf öğrencisi. Lila adında küçük bir kedim var.

Umarım sunulan bilgiler hem yararlı olmuş hem de anlaşılır bir şekilde ifade edilmiştir. Herhangi bir noktada belirsizlik yaşarsanız, bir hata bulduğunuzu düşünürseniz, bir kelimenin yanlış yazıldığını fark ederseniz, lütfen yorum yaparak bunu belirtiniz. Zira ne kadar dikkatli hazırlanmış olursa olsun, hataların yapılabildiğini fark edebiliyoruz. Görüşleriniz ve katkılarınız, bu tür hataları düzeltmemiz için büyük önem taşıyor. İyi çalışmalar dilerim. ❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

😔 Reklam Engelleyicisi 😔

Sitenin varlığını sürdürebilmesi adına reklam engelliyicinizi (Adblocker) kapatmanızı rica ediyoruz.