A2 Seviye

Annas Heimatstadt

Annas Heimatstadt parçası A2 seviye bir Almanca okuma parçası olarak hazırlanmıştır.

  
Anna lebt in St. Petersburg. Es ist die zweitgrößte Stadt in Russland und ein wunderschöner Ort zum Leben. Anna hat ihr ganzes Leben hier verbracht und kann sich nicht vorstellen, woanders zu leben! Es hat eine so reiche Kultur. Weil die Geschichte der Stadt eine Mischung aus europäischen und russischen Einflüssen ist. Sie denkt, deshalb mag sie es hier. Verkehr kann ein Problem in der Innenstadt sein, aber die öffentlichen Verkehrsmittel sind sehr gut. Die Stadt hat sich in den letzten zehn Jahren nicht viel verändert, obwohl es heutzutage sicherlich immer mehr Touristen gibt!

Anna’nın Memleketi

Anna, St. Petersburg’da yaşıyor. Rusya’nın en büyük ikinci şehri ve yaşamak için güzel bir yer. Anna hayatı boyunca burada yaşadı ve başka bir yerde yaşamayı hayal bile edemez! Çok zengin bir kültüre sahip. Çünkü şehrin tarihi, Avrupa ve Rus etkilerinin bir karışımıdır. Burayı bu yüzden sevdiğini düşünüyor. Şehir merkezinde trafik sorun olabilir, ancak toplu taşıma oldukça iyidir. Şehir son on yılda pek değişmedi, ancak bugünlerde kesinlikle daha fazla turist var!

Annas Heimatstadt benzeri bir yazı okumak için Londra, Dubai ve Frankfurt ve Paris, Shanghai und Anamur hikayelerini okuyabilirsiniz. Umarım faydalı bir yazı olur, keyifli okumalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyicisi :'( (Adblocker)

Sitenin varlığını sürdürebilmesi adına reklam engelliyicinizi (Adblocker) kapatmanızı rica ediyoruz.