A1 Seviye

Justin Bieber will bald heiraten

Justin Bieber will bald heiraten, Almanca A1 seviyeye uygun olacak şekilde örnek bir okuma parçası olarak derlenmiştir.

Justin Bieber will bald heiraten

Der 1994 in London geborene international bekannte Popstar hat in einem Interview erklärt, dass er spätestens im Alter ron 25 lahren Hochzeit feiern möchte.
*
Justin glaubt, dass es die große Liebe für das ganze Leben gibt. Das sieht er in seiner Familie. Seine Großeltern sind immer noch verliebt, nach sehr langer Zeit. Das findet er ganz toll.

Justin Bieber evlenmek istiyor

1994’te Londra’da (Kanada’da bir şehir) doğan ve uluslararası üne sahip pop yıldızı verdiği bir röportajda evliliğini en geç 25 yaşına kadar kutlamak istediğini belirtti.
*
Justin yaşam için büyük bir sevgi olduğuna inanıyor. Bunu ailesinde de görüyor. Büyükannesi ve büyükbabası çok uzun zaman sonra hala birbirlerine aşıklar. Bunun harika bir şey olduğunu düşünüyor.

Umarım sunulan bilgiler hem yararlı olmuş hem de anlaşılır bir şekilde ifade edilmiştir. Herhangi bir noktada belirsizlik yaşarsanız, bir hata bulduğunuzu düşünürseniz, bir kelimenin yanlış yazıldığını fark ederseniz, lütfen yorum yaparak bunu belirtiniz. Zira ne kadar dikkatli hazırlanmış olursa olsun, hataların yapılabildiğini fark edebiliyoruz. Görüşleriniz ve katkılarınız, bu tür hataları düzeltmemiz için büyük önem taşıyor. İyi çalışmalar dilerim. ❤️

4 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

😔 Reklam Engelleyicisi 😔

Sitenin varlığını sürdürebilmesi adına reklam engelliyicinizi (Adblocker) kapatmanızı rica ediyoruz.