A2 Seviye

Die ersten Jobs berühmter Leute

Die ersten Jobs berühmter Leute hikayesi genel hatlarıyla Almanca A2 seviye bir okuma parçası olarak hazırlandı.

 

Nicht alle berühmten Persönlichkeiten wurden in berühmte Familien hineingeboren. Viele von ihnen hatten ein normales Leben, bevor sie berühmt wurden. Sie hatten auch Jobs wie der Rest von uns. Hier nur einige:

Der frühere Präsident Obama arbeitete in einer Eisdiele und verkaufte Eistüten. Er war in der High School in Honolulu, Hawaii, und sagte, es sei ziemlich schwer. Er sagte auch, dass der Job ihn über Verantwortung, harte Arbeit und wie man Zeit mit Arbeit, Freunden und Familie verbringt.

Brad Pitt hatte einen seltsamen Job, als er jünger war. Er hat als Huhn gearbeitet! Das stimmt. Er arbeitete in einem Restaurant namens El Pollo Loco in Hollywood, und seine Aufgabe war es, sich wie ein Huhn zu verkleiden und den Autos auf der Straße zu winken. Wenn Sie in Hollywood auf eine „See the Stars“ -Tour gehen, führen Sie viele von ihnen an demselben Restaurant vorbei, in dem Brad früher gearbeitet hat.

Ünlü insanların ilk işleri

Tüm ünlü insanlar ünlü ailelerde doğmadı. Birçoğunun ünlü olmadan önce normal bir hayatı vardı. Onların da bizim gibi işleri vardı. İşte bunlardan sadece birkaçı:

Eski Başkan Obama, dondurma külahları satan bir dondurma salonunda çalışıyordu. Hawaii, Honolulu’da lisede okuyordu ve bunun oldukça zor olduğunu söyledi. Ayrıca işin kendisine sorumluluk, sıkı çalışma ve iş, arkadaşlar ve aileyle nasıl zaman geçirileceğini anlattığını söyledi.

Brad Pitt’in gençken garip bir işi vardı. Tavuk olarak çalıştı! Bu doğru. Hollywood’da El Pollo Loco adlı bir restoranda çalışıyordu ve işi bir tavuk gibi giyinmek ve sokaktaki arabalara el sallamaktı. Hollywood’da bir Yıldızları Gör turuna çıktığınızda, birçoğu sizi Brad’in çalıştığı restoranın yanından geçiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyicisi :'( (Adblocker)

Sitenin varlığını sürdürebilmesi adına reklam engelliyicinizi (Adblocker) kapatmanızı rica ediyoruz.