Ünite

Almanca Kursu

Almanca kursu, ünite bölümlerinden oluşmuş olup A1, A2, B1 ve B2 seviyelerinde Almanca gramer konuları, okuma parçaları ve dinleme metinleriyle çoklu öğretim sağlanması amaçlanmıştır. Yakında her bir seviye için Goethe standartlarında testler eklenecektir. 

Almanca kursu sadece yukarıdakilerle sınırlı kalmayacak. Ayrıca yaygın bir şekilde kullanılan kelime listeleri oluşturulup kelime bilginizi ölçebileceğiniz çeşitli platformlar da eklenecektir.

A1 Seviye Almanca Kursu

Almanca kursu için ilk adım olan bu kursla günlük hayatta sıklıkla kullanılan ve özellikle somut ihtiyaçları karşılamaya yönelik, çok sık kullanılan ifade şekillerini ve basit cümleleri anlayabilir ve kullanabilir hale geleceksiniz. Kişi bu kursla kendisini ve başkalarını tanıtabilir, başka kişilere nerede oturdukları, nereli oldukları, nelerden hoşlandıkları gibi kişisel sorular yöneltebilir ve bu tür sorulara karşılık verebilir. Yavaş ve tane tane konuşmaları anlayabilir. Ayrıca mektup, e-Mail ve form doldurma gibi işlerini görebilir

A2 Seviye Almanca Kursu

A2 kursumuzu tamamlayan kişi dolaysız anlatımlarda cümleleri ve sıkça kullanılan deyimleri anlayabilir. A1 kursumuzda bahsi geçen durumlarda yetkinleşir ve bunları etkin bir şekilde hayatına uyarlayabilir. Sıkça karşılaşılabilecek muhtemel durumlarda iletişimini başarıyla gerçekleştirebilir.

Yorumlarınızı bu alana yazabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu